Beheer
  • Mijn reserveringen
  • Mijn CampingPassport
  • Taal en munteenheid
Terug
Camping Les Ondines
Camping Les Ondines
Bezoek de prachtige monumenten van Souillac, tijdens uw vakantie op camping Les Ondines!. Camping Les Ondines ligt in Souillac, in Dordogne, in een rustige omgeving waar het aangenaam vertoeven is onder de bomen terwijl u luistert naar het ruisen van het water. Ontdek een gebied dat rijk is aan erfgoed en zijn keuken. Vele activiteiten stellen u in staat om een onvergetelijke vakantie door te brengen: vissen, wandelen, golfen, kanoën of breng een bezoek aan de grotten in de regio. U kunt zwemmen in de rivier of het zwembad op de camping of in het water park Quercyland in de buurt. De camping Les Ondines staat garant voor een droomvakantie in een vertrouwde en vriendelijke sfeer.

Camping La Draille
Camping La Draille
Een heerlijk rustige vakantie in Souillac op Camping 4* La Draille aan de La Borrèze rivier!. Camping La Draille ligt in Souillac, in het Zwarte Perigord. Deze aangename en bloemrijke camping heet u welkom voor een ontspannen vakantie aan de oevers van de rivier de Borrèze. Kom om te ontspannen in een natuurlijke omgeving gevormd door de mooie groene valleien. De hele familie kan genieten van het water alsook van de cateringdiensten van camping: snack, bar en restaurant. Geniet van de omgeving en en maak wandelingen over de gemarkeerde paden. Een heerlijke vakantie in perspectief.

Camping Du Domaine de Paille Basse
Souillac ligt halverwege tussen Rocamadour, 21 km, en Sarlat, 27 km, in de ongerepte natuur van de Quercy. De camping Domaine de la Paille Basse ligt op 8 kilometer van het oude stadscentrum van Souillac, de abdij Santa Maria de Souillac of de brug Louis Vicat. Camping Domaine de la Paille Basse in Souillac ligt in een bijzonder mooi gerestaureerd middeleeuws dorp, op een heuvel in de ongerepte natuur met spectaculaire uitzichten. De camping beschikt over een mooi zwembad met glijbangen, een speeltuin voor de kinderen en sportmogelijkheden als tennis, tafeltennis en jeu-de-boule. Bovendien, organiseert het animatieteam in de zomermaanden elke ochtend leuke activiteiten voor de kinderen zoals spelletjes, knutselen en wedstrijdjes. Wacht niet langer en kies voor een heerlijke vakantie in de Dordogne.

Toegang CampingData
Alleen voor geregistreerde professionals
(Uitsluitend voor professionals)
Profesionales
¿Quiere adherir su camping?
Gebruikersaanvraag
Gebruikers
Het beste voor onze trouwe gebruikers
Mijn CampingPassport account Beheer van mijn reserveringen

Campings.com gebruikt eigen cookies en cookies van derden om de navigatie te verbeteren, zoals de sessie- of taalcontrole. Als u verder navigeert, gaat u hiermee akkoord. Lees voor meer informatie het **cookies-beleid** Cookies-beleid