Beheer
  • Mijn reserveringen
  • Mijn CampingPassport
  • Taal en munteenheid
Terug

Campings in de buurt van Lacave

Camping Les Ondines

A 6,3 Km. de Lacave
Camping Les Ondines
Bezoek de prachtige monumenten van Souillac, tijdens uw vakantie op camping Les Ondines!. Camping Les Ondines ligt in Souillac, in Dordogne, in een rustige omgeving waar het aangenaam vertoeven is onder de bomen terwijl u luistert naar het ruisen van het water. Ontdek een gebied dat rijk is aan erfgoed en zijn keuken. Vele activiteiten stellen u in staat om een onvergetelijke vakantie door te brengen: vissen, wandelen, golfen, kanoën of breng een bezoek aan de grotten in de regio. U kunt zwemmen in de rivier of het zwembad op de camping of in het water park Quercyland in de buurt. De camping Les Ondines staat garant voor een droomvakantie in een vertrouwde en vriendelijke sfeer.

Camping Aqua Viva
FrankrijkCAMPING AQUA VIVA 7,3Totaal 3 meningen

A 10,1 Km. de Lacave
Camping Aqua Viva
Camping 5* Aqua Viva zorgt voor een ontspannende vakantie aan de oever van de Dordogne in Sarlat!. Camping Aqua Viva is te vinden in Sarlat, in de Dordogne, op een 13 hectare groot terrein, omgeven door de natuur. Geniet van zijn verwarmde zwembad met peuterbad of ga forel vissen. Ontdek de regio Périgord noir met de grotten van Lascaux, het prehistorisch museum of de uitgegraven huizen. De camping organiseert activiteiten voor jong en oud. De perfecte bestemming voor een heerlijke vakantie in de natuur.

Camping Les Cigales

A 11,3 Km. de Lacave
Camping Les Cigales
Geniet van een vakantie op camping Les Cigales en bezoek het mooie dorpje Rocamadour met zijn beroemde kerk uit de XII eeuw!. Camping Les Cigales heet u welkom voor een gezellig en ontspannen verblijf in de zon. Onze camping ligt op 400 m van het geweldige dorpje Rocamadour, middenin het Natuurpark Causses du Quercy. De camping beschikt over een groot verwarmd buitenzwembad, evenals sportterreinen voor o.a. volleybal, jeu de boule, tafeltennis en biljart. Voor uw comfort zijn er verschillende services aanwezig op de camping, zoals wifi, een bar, pizzeria, supermarkt en wasserij. De kinderen kunnen zich vermaken in de speeltuin of tijdens de animatie die voor hen georganiseerd wordt (voor kinderen tussen de 4 en 17 jaar). Geniet van een ontspannen verblijf en logeer in één van onze mobile-homes van hoge kwaliteit!.

Camping Les Granges

A 18,0 Km. de Lacave
Camping Les Granges
Camping Les Granges: een heerlijk verblijf in het hart van natuurreservaat Marais de Grolejac!. Camping les Granges: Welkom in Périgord Noir, bekend om zijn kastelen, zijn prehistorische resten, zijn beschilderde grotten en zijn gastronomie. Vanuit Groléjac kunt u de verschillende landschappen ontdekken, zoals Eyzies, Lascaux, Sarlat, Domme, La Roque-Gageac, Rocamadour... In juli en augustus biedt de camping vele activiteiten aan. Er zijn 3 zwembaden, waarvan één verwarmd en 2 met waterglijbanen. Ook is er mini-golf, jeu de boules en een speeltuin. Profiteer van de diensten en voorzieningen voor een nog aangenamer verblijf: bar, restaurant, wifi, babecues en nog veel meer!.

Camping Domaine des Chênes Verts
Ontdek het kasteel van Gard en het zoölogisch reservaat van Calviac vanaf 4* camping Domaine des Chênes Verts!. Camping Domaine des Chênes Verts heet u welkom in Calviac in Périgord op slechts 6 km afstand van het beroemde middeleeuwse stadje Sarlat. Het heeft een magnifiek waterpark met binnen en buitenbad met glijbaan. Het animatieteam organiseert velen activiteiten voor de hele familie en de kinderen vinden een kinderclub. Maak gebruik van uw vakantie en ontdek de Dordogne; een regio vol tradities en verrassende landschappen.

Camping La Draille

A 26,3 Km. de Lacave
Camping La Draille
Een heerlijk rustige vakantie in Souillac op Camping 4* La Draille aan de La Borrèze rivier!. Camping La Draille ligt in Souillac, in het Zwarte Perigord. Deze aangename en bloemrijke camping heet u welkom voor een ontspannen vakantie aan de oevers van de rivier de Borrèze. Kom om te ontspannen in een natuurlijke omgeving gevormd door de mooie groene valleien. De hele familie kan genieten van het water alsook van de cateringdiensten van camping: snack, bar en restaurant. Geniet van de omgeving en en maak wandelingen over de gemarkeerde paden. Een heerlijke vakantie in perspectief.

Camping Bleu les Ségalières

A 31,8 Km. de Lacave
Camping Bleu les Ségalières
Camping Bleu les Ségalières heet u welkom in Gramat voor een vakantie in de schone lucht van Lot!. Camping Blue les Ségalières bevindt zich in Gramat, midden in het natuurreservaat van Causses du Quercy. Hier bent u gegarandeerd van een vakantie in de schone lucht en de ligging is ideaal voor als u de regio wilt bezoeken. Op de camping is een buitenzwembad en een kinderzwembad aanwezig. Tijdens de schoolvakanties worden er voor kinderen tussen de 6 en 12 jaar activiteiten georganiseerd. U heeft gratis toegang tot de sauna, fitnessruimte, bibliotheek en de sporttereinen. Wij bieden huisjes voor 4 personen en chalets voor 6 personen aan. Beiden zijn geheel ingericht en hebben airconditioning. s´Avonds kunt u op uw varanda genieten van de zomeravonden.

Camping Les Borgnes

A 33,2 Km. de Lacave
Camping Les Borgnes
Een zonnig verblijf wacht op u op Camping Les Borgnes, aan de oever van de Dordogne in Saint Sozy!. Gelegen aan de oever van de Dordogne in Lot, Les Borgnes heet u welkom in het mooie dorpje Saint Sozy. Kom en geniet van een onvergetelijke vakantie in een prachtige omgeving. Afkoelen in het zwembad water, kanoën op de rivier, genieten van het landschap van de regio, een gezellige familie wandeling maken, ontspannen op de stranden van de rivier en de schoonheid van de grotten van Lacave, de kloof Padirac en de steden van Rocamadour en Sarlat ontdekken... De perfecte plek voor een droomvakantie!.

Toegang CampingData
Alleen voor geregistreerde professionals
(Uitsluitend voor professionals)
Profesionales
¿Quiere adherir su camping?
Gebruikersaanvraag
Gebruikers
Het beste voor onze trouwe gebruikers
Mijn CampingPassport account Beheer van mijn reserveringen

Campings.com gebruikt eigen cookies en cookies van derden om de navigatie te verbeteren, zoals de sessie- of taalcontrole. Als u verder navigeert, gaat u hiermee akkoord. Lees voor meer informatie het **cookies-beleid** Cookies-beleid